Agregaty prądotwórcze  


Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od ponad 25 lat, a zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala na zaoferowanie wysokiej jakości agregatów prądotwórczych. W swoim asortymencie posiadamy zarówno urządzenia jednofazowe, jak i trzyfazowe. Zostały one wykonane z niezwykle wytrzymałych i trwałych elementów zapewniających sprawne działanie na...

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od ponad 25 lat, a zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala na zaoferowanie wysokiej jakości agregatów prądotwórczych. W swoim asortymencie posiadamy zarówno urządzenia jednofazowe, jak i trzyfazowe. Zostały one wykonane z niezwykle wytrzymałych i trwałych elementów zapewniających sprawne działanie nawet przez wiele lat.

Agregaty prądotwórcze mogą być wykorzystane w gospodarstwie domowym, choć zdecydowanie częściej są stosowane na różnego rodzaju placach budowy. Urządzenia te, są napędzane silnikiem benzynowym. Dołączony do zestawu akumulator zapewnia bardzo wygodne uruchomienie maszyny, choć możliwy jest także rozruch ręczny. Sprawne działanie urządzenia zapewnia między innymi czujnik oleju, a zamontowany uchwyt oraz kółka to duża wygoda w jego przemieszaniu. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania akcesorium najodpowiedniejszego dla Państwa potrzeb.

Więcej
Znaleziono 2 produktów.
2 799,00 zł

Najwyższej klasy agregat prądotwórczy marki LIFAN. Urządzenie wykorzystywane w budownictwie, rolnictwie i ogrodnictwie

2 799,00 zł

Najwyższej klasy agregat prądotwórczy marki LIFAN. Urządzenie wykorzystywane w budownictwie, rolnictwie i ogrodnictwie