Agregaty prądotwórcze 


Uwaga! Duża dostępność agregatów prądotwórczych!

Zapraszamy do kontaktu: 531 006 556, 531 006 772.

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od ponad 25 lat, a zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala na zaoferowanie wysokiej jakości agregatów prądotwórczych. W swoim asortymencie posiadamy zarówno urządzenia jednofazowe, jak i trzyfazowe. Z...

Uwaga! Duża dostępność agregatów prądotwórczych!

Zapraszamy do kontaktu: 531 006 556, 531 006 772.

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od ponad 25 lat, a zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala na zaoferowanie wysokiej jakości agregatów prądotwórczych. W swoim asortymencie posiadamy zarówno urządzenia jednofazowe, jak i trzyfazowe. Zostały one wykonane z niezwykle wytrzymałych i trwałych elementów zapewniających sprawne działanie nawet przez wiele lat.

Agregaty prądotwórcze mogą być wykorzystane w gospodarstwie domowym, choć zdecydowanie częściej są stosowane na różnego rodzaju placach budowy. Urządzenia te, są napędzane silnikiem benzynowym. Dołączony do zestawu akumulator zapewnia bardzo wygodne uruchomienie maszyny, choć możliwy jest także rozruch ręczny. Sprawne działanie urządzenia zapewnia między innymi czujnik oleju, a zamontowany uchwyt oraz kółka to duża wygoda w jego przemieszaniu. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania akcesorium najodpowiedniejszego dla Państwa potrzeb.

Więcej
Znaleziono 2 produktów.
Agregat Prądotwórczy inwertorowy 2000I...
2 599,00 zł

Nowy agregat prądotwórczy inwerterowy LIFAN 2000I Generator o mocy maksymalnej 1,8kW i wadzę zaledwie 22kg. Super cichy. Produkt spełnia wszystkie normy i nadaje się do użytkowania delikatnej elektroniki. Znajduje zastosowanie w budownictwie, rolnictwie, ogrodnictwie, przemyśle przy wszelkich pracach domowych, wszędzie tam gdzie brakuje prądu.

Agregat Prądotwórczy inwertorowy 3500I...
3 999,00 zł

Nowy agregat prądotwórczy inwerterowy LIFAN 3500IOE Generator o mocy maksymalnej 3,3kW i wadzę zaledwie 35kg. Super cichy. Produkt spełnia wszystkie normy i nadaje się do użytkowania delikatnej elektroniki. Znajduje zastosowanie w budownictwie, rolnictwie, ogrodnictwie, przemyśle przy wszelkich pracach domowych, wszędzie tam gdzie brakuje prądu.