Silniki benzynowe 


Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych silników spalinowych. Oferta przedsiębiorstwa to przede wszystkim urządzenia działające na benzynę bezołowiową. Zostały wykonanie z niezwykle wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu mogą nawet przez wiele lat odznaczać się bardzo wydajną pracą. Prez...

Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych silników spalinowych. Oferta przedsiębiorstwa to przede wszystkim urządzenia działające na benzynę bezołowiową. Zostały wykonanie z niezwykle wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu mogą nawet przez wiele lat odznaczać się bardzo wydajną pracą. Prezentowane maszyny mogą być wykorzystywane w szerokim spektrum branż przede wszystkim do napędzania motopomp, zagęszczarek, przecinarek, wyciągarek oraz wielu innych urządzeń.

Silnik benzynowy – zalety

Bardzo dużym walorem silników benzynowych jest ich kompatybilność z urządzeniami Hondy. Ponadto są one dostępne w wielu wariantach (od 1KM nawet do 27 KM), dzięki czemu każdy z klientów znajdzie najodpowiedniejszy model dla swoich potrzeb. To, na co zwraca uwagę wielu konsumentów to przede wszystkim łatwość w obsłudze, wytrzymałe podzespoły, jakość wykonania oraz niezawodność pracy.

Szeroka oferta firmy

Propozycja marki Lifan to między innymi silnik benzynowy GX200. Jest on chłodzony powietrzem, a dzięki pracy czterosuwowej odznacza się bardzo ekologicznym działaniem. Niewielka masa urządzenia sprawia, że jego przemieszczanie nie sprawia żadnego problemu. Ponadto sporym zainteresowaniem klientów firmy cieszy się model GX420. Jest to znacznie większe oraz wydajniejsze urządzenie, ważące 35 kilogramów. Posiada moc 15 KM, jednak tym, czym się odznacza jest możliwość uruchamiania go na dwa sposoby – ręcznie za pomocą startera oraz z wykorzystaniem elektrycznego rozrusznika. Sprawia to, że jego obsługa jest niezwykle prosta i wygodna.

Oferta przedsiębiorstwa to także bardzo duże urządzenia, które mogą być wykorzystane do napędzania niezwykle wymagających maszyn. Wspomnieć w tym miejscu trzeba o ważącym 46 kilogramów silniku spalinowym o mocy 27 KM. Urządzenie tej klasy może z powodzeniem zastąpić silniki nawet najbardziej znanych producentów. Oferowany model jest przeznaczony między innymi do zacieraczek jezdnych, pił, a także ciągników rolniczych.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów dostępnych w ofercie naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych urządzeń dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje, a także szeroka propozycja przedsiębiorstwa sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem jakości wykonania oraz funkcjonalności silników benzynowych.

Więcej
Znaleziono 18 produktów.
Silnik spalinowy LIFAN 11KM GX340
1 499,00 zł

Jako wyłączny importer silników Lifan na Polskę, oddajemy do Państwa dyspozycji jednocylindrowy, chłodzony powietrzem, czterosuwowy silnik Lifan GX340. Jest to silnik o mocy 11 koni mechanicznych i pojemności 337 cm³, osiągający 3600 obrotów na minutę.  Ten typ silnika spalinowego Lifan napędza bezołowiowa benzyna 95. Jego charakterystyczną cechą jest...

silnik spalinowy LIFAN 13KM GX390
1 499,00 zł

Najwyższej klasy silnik spalinowy benzynowy GX390 13KM (pojemność 390 cm3) marki LIFAN. Ten model to prosty w obsłudze, uruchamiany ręcznie silnik czterosuwowy, jednocylindrowy, chłodzony powietrzem.

silnik spalinowy LIFAN 13KM GX390...
1 699,00 zł

Prezentowany silniki GX390 marki Lifan został zbudowany w oparciu o niezawodną technologię OHV – pracuje wyjątkowo cicho, charakteryzuje się dużą trwałością i niezawodnością. Silnik jednocylindrowy, czterosuwowy, chłodzony powietrzem. Silnik o mocy 13 koni mechanicznych i pojemności 389 cm³. Maksymalna prędkość obrotowa wału korbowego wynosi 3600 obrotów...

silnik spalinowy LIFAN 5,5KM GX160
749,00 zł

Prezentowany produkt to jednocylindrowy, czterosuwowy silnik oparty na niezawodnej technologii OHV. W tym modelu, podobnie jak w znacznej większości silników Lifan zastosowano chłodzenie za pomocą powietrza.  Lekki, cichy i wydajny, a do tego wykonany z wysokiej jakości materiałów – wszystko to sprawia, że silnik spalinowy Lifan GX 160, cieszy się dużym...

silnik spalinowy LIFAN 15KM GX420...
1 949,00 zł

Silnik spalinowy GX420 marki Lifan, to produkt o mocy 15 koni mechanicznych, jednocylindrowy, czterosuwowy, chłodzony powietrzem. Pojemność zbiornika paliwa to 6,5 l (należy wlewać do niego benzynę 95).

silnik spalinowy LIFAN 6,5KM GX200
749,00 zł

Silnik spalinowy Lifan GX 200 o mocy 6,5 koni mechanicznych to lekka i ekonomiczna konstrukcja, dzięki temu chętnie wybierana przez naszych klientów.  Ten model to jednocylindrowy, czterosuwowy silnik, chłodzony powietrzem. Osiąga on prędkość obrotową wału korkowego 3600 obrotów na minutę, a jego pojemność skokowa wynosi 196 cm³.

Silnik spalinowy LIFAN 8KM GX240
1 499,00 zł

Lifan to producent silników spalinowych i maszyn. Firma rozpoczynała swą działalność w Chinach, jednak dzięki trwałości i wytrzymałości swoich produktów systematycznie podbija kolejne światowe rynki. MS Engine jest wyłącznym importerem maszyn Lifan w Polsce.

silnik spalinowy LIFAN 9KM GX270
1 499,00 zł

Marka Lifan to coraz bardziej znany producent silników i maszyn spalinowych. Zyskuje sobie ona światowe uznanie, dzięki wysokiej klasy produktom oferowanym w atrakcyjnych cenach. Polecamy Państwa uwadze benzynowy silnik spalinowy GX270. Prezentowany model to jednocylindrowa, czterosuwowa konstrukcja chłodzona powietrzem.

SILNIK SPALINOWY LIFAN 4KM GX120
749,00 zł

Silnik spalinowy Lifan 4km GX120 doskonale sprawdza się jako napęd maszyn budowlanych takich jak zagęszczarki, zacieraczki, ubijaki oraz motopompy. 

silnik spalinowy LIFAN 6,5KM GX200 ze...
1 399,00 zł

Silnik spalinowy Lifan GX 200, ze sprzęgłem olejowym i redukcją 1:2, idealnie sprawdza się jako napęd do profesjonalnych gokartów producentów takich jak: Sodi Karts , Dino, Caroli. Można go zastosować również w wyciągarkach, windach, glebogryzarkach oraz ciągnikach. Jednostka jednocylindrowa, chłodzona powietrzem, o pojemności 196 cm3, mocy 6,5 KM oraz...

silnik spalinowy LIFAN 15KM GX420
1 749,00 zł

Silnik to serce maszyny. Aby pracowała ona prawidłowo, silnik musi być sprawny. Jeśli zatem w Twojej maszynie popsuł się silnik i szukasz nowego, warto rozważyć silnik spalinowy Lifan GX420. Niezawodność i trwałość oraz dobry stosunek ceny do jakości sprawiają, że Lifan to coraz chętniej wybierana przez Polaków marka.

SILNIK SPALINOWY LIFAN 2,5KM G100
689,00 zł

Silnik spalinowy Lifan 2,5km G100 doskonale sprawdza się jako silnik do maszyn spalinowych takich jak zacieraczki, zagęszczarki, pompy, ubijaki oraz gokart.