Silniki diesla 


Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie nowoczesnych silników Diesla. Zostały one stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu mogą być wykorzystywane przez wiele lat na bardzo dużym poziomie wydajności oraz sprawności. Maszyny tego typu mogą być wykorzystywane w wielu br...

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie nowoczesnych silników Diesla. Zostały one stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu mogą być wykorzystywane przez wiele lat na bardzo dużym poziomie wydajności oraz sprawności. Maszyny tego typu mogą być wykorzystywane w wielu branżach, między innymi w zagęszczarkach, piłach jezdnych, motopompach, agregatach hydraulicznych czy też glebogryzarkach.

Silniki spalinowe Diesla – zalety

Jednym z głównych walorów urządzeń działających na olej napędowy jest ich niższe spalanie w porównaniu z silnikami benzynowymi. Ponadto urządzenia tego typu odznaczają się stabilniejszym działaniem oraz dłuższą żywotnością podzespołów, co może znacząco wydłużyć okres ich eksploatacji. Oprócz tego silniki spalinowe Diesla są kompatybilne z urządzeniami marki Yanmar, a dzięki uruchamianiu za pomocą kluczyka charakteryzują się prostą i wygodną obsługą.

Poznaj ofertę firmy

Oferta przedsiębiorstwa to między innymi model Lifan 186FD. Jest to czterosuwowy silnik Diesla, który odznacza się wysoką ekologią pracy. Maszyna może być uruchamiana ręcznie przy pomocy startera lub z użyciem elektrycznego rozrusznika, co zapewnia komfort oraz wygodę jej obsługi. Prezentowany model posiada silnik o mocy 9,5 KM.

Nieco wydajniejszym modelem jest silnik spalinowy Lifan C188FD. Posiada on wał zdawczy o średnicy 25,4 mm, a także bezpośredni wtrysk paliwa. Pojemność zbiornika to aż 5,5 litra, dlatego możliwe jest prowadzenie prac nawet przez długi czas bez konieczności uzupełniania paliwa. Ważną informacją jest fakt, że silnik został wyposażony w olejowy filtr powietrza, co znacząco wydłuża żywotność całej maszyny. Prezentowane urządzenia z silnikiem Diesla cieszą się rosnącą popularnością nie tylko na świecie, ale i w Polsce. Jesteśmy wyłącznym importerem tego typu maszyn na nasz rodzimy rynek, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa oraz do wybrania najodpowiedniejszych produktów dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja firmy, a także przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Więcej
Jest 1 produkt.
Silnik diesel LIFAN 11.5KM C188FD
3 499,00 zł

W swojej ofercie marka Lifan ma nie tylko silniki benzynowe, ale także silniki diesla. Przykładem takiego właśnie produktu jest prezentowany silnik o mocy 11,5 koni mechanicznych oraz 30 Nm momentu obrotowego. Wyposażony jest w bezpośredni wtrysk paliwa. Jednocylindrowy, czterosuwowy, chłodzony powietrzem o pojemności skokowej 456 cm³ oraz zbiorniku...