Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zapewniamy dwa najpopularniejsze typy motopomp spalinowych: urządzenia w wersji przepływowej oraz szlamowej, które są produkowane przez przedsiębiorstwo Lifan. Ich zastosowanie bardo szerokie, a przede wszystkim wykorzystuje się je w jednostkach ratowniczych, w tym także przez pojazdy, które są wykorzystywane do ochrony przeciwpożarowej. Można je również stosować w wielu innych pracach, w tym chociażby w branży:

  • budowlanej,
  • ogrodniczej,
  • wodociągowej.


Najważniejsze korzyści
Uniwersalne możliwości zastosowania to tylko jedna z cech, która charakteryzuje motopompy spalinowe. Sprawdzają się one w miejscach, w których korzystanie z energii elektrycznej i tym samym podłączenie stacjonarnych urządzeń nie jest możliwe. Można je stosować w wielu miejscach, w tym również w lokalizacjach o trudnej dostępności, co jest zasługą niewielkich rozmiarów urządzenia.

Wykorzystanie silnika o świetnej sprawności umożliwia szybką reakcję w trudnych sytuacjach ratowniczych, w tym również podczas konieczności wykonania przepompowania wody lub innego rodzaju cieczy. Jesteśmy również otwarci na wszelkie zapytania, które nasi specjaliści postarają się wyjaśnić.

Motopompy spalinowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl