Zwroty i reklamacje

Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki, bez podania przyczyny. Zwrócony towar nie może mieć śladów użytkowania.

Gwarancja, oraz prawo zwrotu nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki  od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśmy zabezpieczającej.  W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy.Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

W przypadku reklamacji proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Reklamacje rozpatrujemy do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Towar należy odesłać odpowiednio zabezpieczony wraz z kartą gwarancyjną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl