Regulamin

1. Sklep internetowy lifanpower.pl prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową za pośrednictwem sieci Internetowej, zamówienia są przyjmowane drogą elektroniczną lub telefoniczną.
 
2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4. Na każdy sprzedany towar wystawiamy fakturę VAT, a dla osób prywatnych paragon. 

5. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanej  firmy kurierskiej DPD. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostaw.

6. Możliwe są następujące formy płatności:

  • Gotówka - przy odbiorze towaru w siedzibie firmy
  • Za pobraniem - gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
  • Szybki przelew - przelewy 24
  • Wpłata na konto - po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym magazynie, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto, towar jest pakowany i wysyłany.


7. Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku dostaw.

8. Czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie od 24h do 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. W przypadku płatności przelewem powyższy termin może wydłużyć się o czas realizacji przelewu.

9. Przesyłki są dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej zazwyczaj na następny dzień po wysłaniu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez firmy kurierskie z umów obsługi przewozowej .

10. Na zakupione urządzenia obowiązuje 12 miesięcy gwarancji.

11. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki, bez podania przyczyny. Zwrócony towar nie może mieć śladów użytkowania.

12. Gwarancja, oraz prawo zwrotu nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki  od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśmy zabezpieczającej.  W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy.Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

13. W przypadku reklamacji proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Reklamacje rozpatrujemy do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Towar należy odesłać odpowiednio zabezpieczony wraz z kartą gwarancyjną.

14. Informacje znajdujące się na stronach internetowych naszego sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

15. Zespół sklepu lifanpower.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. Koszty wysyłki w takim przypadku ponosi kupujący.

16. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie lifanpower.pl Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

 

Dane firmy:

MS Engine
NIP: 6841165228
REGON: 122756640
Adres:
ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 23P/2
31-234 Kraków

Adres sklepu:

ul. Saska 27
30-720 Kraków

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl