Made in China – dobra jakość!

Made in China – dobra jakość!

Za sprawą zalewających Europę sklepów z produktami z Chin, chińskie produkty są często kojarzone z towarami o niskich cenach, ale co za tym idzie, również z bardzo złą jakością. Wychodzimy z przekonania, że chińskie koncerny specjalizują się wyłącznie w masowej, taniej produkcji bądź też nieudolnym kopiowaniu rozwiązań innych marek. Tymczasem wielu przedsiębiorstwom, mimo nieufności ze strony innych rynków, udało się odnieść spory sukces. Dotyczy to szczególnie branży motoryzacyjnej. Według prognoz, Chiny mogą stać się w ciągu najbliższych kilku lat prawdziwym „mocarstwem motoryzacyjnym”. Są największym producentem samochodów na świecie, a ich produkcja – oparta na najlepszych światowych wzorcach – wciąż wzrasta. Ciągły rozwój sprawia, że chiński przemysł motoryzacyjny dorównuje poziomem do najlepszych światowych firm.

Marka, której można zaufać

Wiele chińskich marek, jak na przykład Lifan, zyskuje coraz lepsze opinie i staje się alternatywami dla drogich produktów w Europie. Poprzez globalną sieć sprzedaży, Lifan Group sprzedaje swoje produkty już w 165 krajach i regionach. W Rosji producent ma ponad połowę udziałów w rynku chińskich samochodów. Lifan Motorcycle  posiada swoje fabryki w Wietnamie, Tajlandii i Turcji, a Lifan Motors buduje fabryki w Rosji, Iranie, Iraku, Azerbejdżanie, Etiopii, Urugwaju i w Birmie.

Marka jest światowym liderem w zakresie innowacji produktów i kładzie ogromny nacisk na badania rozwojowe i naukowe w zakresie wydajności, linii produktów, procesu produkcyjnego i kontroli jakości. Nie tylko zyskała uznanie fachowców na świecie, ale również zdobyła wiele nagród i wyróżnień, w tym m.in.: Chinese Famous Brand, Chinese Name Brand, National R & D Center, Nation Card, Famous Export Brand, Chinese Best Credit Enterprise, National Model Enterprise for Quality oraz Technology Innovation Enterprise. Nacisk na jakość w połączeniu z korzystną ceną sprawia, że marka Lifan zdobywa coraz większą popularność na światowych rynkach, w tym także na tych najbardziej wymagających – europejskim i amerykańskim.

Chiński odpowiednik – tańszy, ale nie gorszy

Lifan produkuje najwyższej jakości silniki spalinowe nieodbiegające od produktów największych światowych producentów topowych marek. Silniki są porównywane z najlepszymi jednostkami tego typu. Charakteryzuje je duża trwałość, niezawodność i bardzo wysoka klasa wykonania, dlatego wielu znanych producentów montuje je w swoich urządzeniach i maszynach.

Wydajność silników pozwala na bardzo intensywną pracę, dzięki czemu doskonale sprawdzą się na przykład w maszynach pracujących w wypożyczalniach maszyn budowlanych. Żeliwna tuleja silnika gwarantuje wysoką żywotność, a wymiary i otwory mocowania pozwalają na zastosowanie silników Lifan jako zamienników dla silników Honda, Koshin czy Yanmar. W Polsce hurtowa i detaliczna sprzedaż produktów jest prowadzona przez wyłącznego importera urządzeń spalinowych marki Lifan – firmę MS Engine. Produkty objęte są dwunastomiesięczną gwarancją, w sklepie LifanPower.pl można również dokonać zakupu części zamiennych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl