Silniki spalinowe Lifan - dlaczego warto?

Silniki spalinowe Lifan - dlaczego warto?

Marka Lifan to przedsiębiorstwo, które działa na rynku motoryzacyjnym od 1992 roku. Założył je chiński desydent Yin Mingshan i  pierwotnie miał być to niewielki warsztat mający zajmować się naprawą motocykli. Rzeczywistość przerosła jednak oczekiwania i obecnie firma Lifan jest czołowym producentem silników na świecie. Przedsiębiorstwo produkuje również samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, motocykle i maszyny spalinowe.

Lifan na świecie i w Polsce

Liczby dotyczące skali produkcji mówią same za siebie - roczna produkcja silników to ponad 1 400 000 sztuk, co świadczy o ogromnym zaufaniu Klientów do marki. Produkty cieszą się szczególną popularnością i zarazem dobrą opinią w krajach wysokorozwiniętych, takich jak  Anglia, Niemcy, Rosja, Australia, USA czy Kanada. W Polsce wyłącznym dystrybutorem silników spalinowych marki Lifan jest firma MS Engine. Za pośrednictwem sklepu Lifanpower.pl prowadzona jest sprzedaż hurtowa i detaliczna. Oferta obejmuje silniki spalinowemotopompyagregaty prądotwórcze oraz części zamienne.

Technologia idąca w parze z jakością

Mimo że chińskie produkty są często postrzegane przez pryzmat niskiej jakości, w przypadku marki Lifan jest całkowicie odwrotnie. Przedsiębiorstwo kładzie szczególnie duży nacisk na prowadzenie badań, których celem jest stworzenie jak najlepszej technologii. Nowoczesna fabryka firmy Lifan jest nie tylko jedną z największych w tej części Azji, ale też została wyposażona w najnowocześniejsze centrum badawczo–rozwojowe. Oprócz tego może poszczycić się zaawansowaną linią produkcyjną i montażową oraz starannie wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Wysoka jakość silników, nieodbiegających wykonaniem od czołowych producentów silników na świecie, takich jak Honda, Briggs & Stratton czy Yanmar, wynika także z rygorystycznego nadzoru nad procesem produkcji. Dlatego też ciężko nie zgodzić się ze słowami przedstawicieli marki: „We are The Best Value on Today’s Equipment Market.”

zalty silników i urządzeń Lifan

Ile trzeba zapłacić za niską awaryjność silnika?

Lifan Power zyskał wyraźną przewagę nad konkurencją również w zakresie cen. Te są relatywnie niskie w stosunku do czołowych producentów silników spalinowych. Wynika to jednak nie z różnic w jakości produktów, a z wysokości marży na nich nakładanej. Znani producenci jak Honda, Briggs & Stratton czy Yanmar stosują wysokie marże na sprzedaży ze względu na markę i renomę jakie sobie wyrobiły przez lata działalności na rynku. Ceny silników marki Lifan zaczynają się już od 599 zł, a zastosowanie materiałów najwyższej jakości przekłada się na ich bardzo niską awaryjność. Dlatego też produkty te cieszą się wciąż rosnącą popularnością wśród dystrybutorów, dilerów, sprzedawców detalicznych i ich klientów. Przedsiębiorstwo chce przekonywać do siebie klientów gwarantując niezawodną technologię w konkurencyjnych cenach, a prowadzenie ciągłych badań w celu zapewnienia jak najlepszej jakości oraz niezawodności może prowadzić do całkowitego zmonopolizowania rynku motoryzacyjnego przez tę markę.

 

Szeroka gama produktów o dużych możliwościach zastosowania

W ofercie marki Lifan znajdziemy szeroką gamę silników spalinowych w różnej mocy oraz pojemności. Produkty cechują kompaktowe rozmiary oraz łatwość obsługi. Bardzo istotne jest to, że można je stosować zamiennie z silnikami takich marek jak Honda, Loncin, Holida, Kipor, Pezal, Kaltmann czy Zipper, zyskując tym samym wysoką jakość w dużo korzystniejszej cenie.

Marki Lifan

Dodatkową zaletą silników spalinowych Lifan jest możliwość ich szerokiego zastosowania. Mogą być wykorzystywane w maszynach rolniczych, ogrodowych oraz w urządzeniach budowlanych. Nawet przy bardzo intensywnej pracy są bardzo ekonomiczne i wydajne. Można zasilać je zarówno benzyną, jak i olejem napędowym. Silniki Lifan zyskują uznanie fachowców na całym świecie, dlatego też coraz więcej producentów zaczyna montować je w swoich maszynach i urządzeniach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl