Oferujemy Państwu wysokiej jakości motopompy spalinowe przepływowe oraz motopompy szlamowe marki Lifan. Motopompy spalinowe znajdują szerokie zastosowanie w służbach ratowniczych, jednostkach ochrony przeciwpożarowej, podczas prac budowlanych czy wodociągowych, ale też w pracach ogrodowych czy przydomowych. Motopompy spalinowe nadają się do użyt...

Oferujemy Państwu wysokiej jakości motopompy spalinowe przepływowe oraz motopompy szlamowe marki Lifan. Motopompy spalinowe znajdują szerokie zastosowanie w służbach ratowniczych, jednostkach ochrony przeciwpożarowej, podczas prac budowlanych czy wodociągowych, ale też w pracach ogrodowych czy przydomowych. Motopompy spalinowe nadają się do użytku w miejscach, gdzie nie jest możliwy dostęp do sieci elektrycznej. Motopompy napędzane są dobrej jakości silnikami. Małe gabaryty urządzeń powodują, że sprawdzają się w różnych sytuacjach kryzysowych, gdzie w szczególności liczy się czas. Dla przykładu motopompy szlamowe Lifan idealnie sprawdzają się zarówno do akcji ratowniczych, jak i sprzęt na budowę oraz do przepompowywania gęstych cieczy. Wszystko to sprawia, że pompy spalinowe Lifan są dobrym wyborem.

W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania.

Więcej

MOTOPOMPY 

Znaleziono 4 produktów.
1 899,00 zł

Motopompy marki Lifan to urządzenia zyskujące sobie coraz większe uznanie. Charakteryzuje je trwałość i wytrzymałość oraz bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Wykonane z dobrych gatunkowo materiałów, zapewniają bezawaryjne użytkowanie przez długi czas.

915,00 zł

Motopompa spalinowa, benzynowa marki Lifan to urządzenie, które doskonale sprawdzi się w każdych warunkach – jest trwała, wytrzymała, a do działania nie potrzebuje sieci elektrycznej. Może przepompować 1000 l wody wciągu minuty, co jest możliwe dzięki zastosowanemu w motopompie silnikowi spalinowemu o pojemności 196 cm³ i mocy 6,5 koni mechanicznych....

1 650,00 zł

Powódź, lokalne podtopienie czy pęknięta rura – wszystkie te zdarzenia powodują, że w budynkach, wykopach i innych miejscach pojawia się zanieczyszczona woda. Aby przyśpieszyć i ułatwić proces osuszania stosowane są motopompy. Jednak z uwagi na fakt, że tego typu woda jest najczęściej zanieczyszczona należy zastosować specjalny rodzaj pompy – szlamową.

1 550,00 zł

Powodzie, lokalne podtopienia czy pęknięte rury – wszystkie te zdarzenia powodują, że w budynkach, wykopach i innych miejscach pojawia się zanieczyszczona woda. Aby przyśpieszyć i ułatwić proces osuszania stosowane są motopompy. Jednak z uwagi na fakt, że tego typu woda jest najczęściej zanieczyszczona należy zastosować specjalny rodzaj pomp – szlam.